Головна мета закладу полягає в зміцненні та збереженні повноцінного фізичного та психічного здоров'я вихованців.

У   2017/2018 навчальному році пріоритетними  завданнями вважати :

 

1. Зміцнення здоров’я дошкільнят,  шляхом розроблення та впровадження в умовах ДНЗ здоров’я збережувальних та здоров’я формувальних технологій.

 

2.   Збереження психологічного здоров’я педагогічних кадрів закладу, профілактика професійного вигорання та створення комфортних умов праці для удосконалення фахової  майстерності вихователів.

 

3.  Розвиток у дошкільнят пізнавальних інтересів через пошуково-дослідницьку діяльність.

 

4.   Національно-патріотичне виховання  дітей  в умовах дошкільного навчального закладу

 

5.     Продовжити впровадження курсу «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку»  з дітьми старшого дошкільного віку та розпочати впровадження даного курсу в роботу з дітьми молодшого  та середнього дошкільного віку. 

16 листопада 2017 року відбувся семінар-практикум "Організація пошуково-дослідницької роботи в ДНЗ"

           Семінар-практикум підготувала та провела вихователь-методист Сєдова В. П. На семінарі були розглянуті питання організації пошуково-дослідницької діяльності в ДНЗ, зокрема актуальніст та значимість пошуково-дослідницької діяльності для пізнавального розвитку дошкільників, структура проведення дослідів, вихователі  впралялися у висловлюванні гіпотез (припущень) та проведені дослідів з водою, піском, льодом та рослинами.  Під час проведення семінару були використані інтерактивні вправи: "Привітання", мозковий штурм, "Атоми та молекули", "Методичний конструктор", "Квітка пізнання" та вправа на рефлексію "Кейс, м'ясорубка, кошик". 

01 листопада 2017 року відбувся колективний перегляд роботи з дітьми.

Інтегроване заняття з пошуково-дослідницької діяльності  на тему: "Повітря невидимка" відбулося в середній групі № 2 "Бджілка", яке підготувала та провела вихователь Бершацька Ірина Василівна.

  На занятті маленькі дослідники закріпили знання про властивості повітря. У міні-лабораторії, за допомогою дослідів "Злови повітря", "Повітря в предметах", "Покрути вітрячок", "Впізнай по запаху", діти змогли підтвердити, або спростувати  гіпотези про властивості повітря. Поряд з малятами досліджував повітря веселий Незнайко (помічник вихователя Жеребко  О. В.) . На занятті були використані фізкультхвилинка "Вітерець, гімнастика для очей, дидактична гра для узагальнення матеріалу.

 Цікавою частиною заняття було використання нетрадиційної техніки зображувальної діяльності  - кляксографії. Діти за допомогою трубочок та фарб "малювали " кольрові салюти. На завершення заняття всі малята отримали від Незнайка  мильні бульбашки.

31 жовтня 2017 року педагоги закладу відвідали Школу професійного зростання у Васильківському ДНЗ № 12 "Дюймовочка"

    З метою підвищення фахового рівня педагоги "Сонечка" : Барська С. В., Березанська А. М., Жукова Н. В., Михайлова О. В., відвідали перше засідання Школи професійного зростання, яке провела вихователь-методист Кравченко Н.Д. Вихователі ознайомилися з різноманітними формами роботи з патріотичного виховання в ДНЗ. 

30 жовтня 2017 року у "Сонечку"стартував міжнародний проект "Освіта сталого розвитку в дії"

      З 30.10.2017 року у закладі вихователі старшої та сімейної груп Барська С. В., Березанська А. М., Жукова Н. В., Різун І. М. продовжили впроваджувати у навчально-виховну діяльність садочка курс "Дошкільнятам - освіту для сталого розвитку".

   У цьому навчальному році розпочинаємо впроваджувати інноваційні програми: для дітей 4 року життя - "Маленькі люди великого світу" , для дітей 5 року життя - "Діємо разом". Над ними будуть працювати вихователі: Грищенко Г. С., Шевченко А. О., Михайлова О. В., Бершацька І. В.

Мета курсу - сприяти формуванню у дошкільників мотивації до дій і моделей поведінки, орієнтованих на сталий стиль життя.

                   Бажаємо творчого натхнення всім вихователям !!!

20 жовтня 2017 року вихователі закладу відвідали семінар-треніг по впровадженню Міжнародний проекту "Освіта для сталого розвитку в дії".

   Педагоги закладу Барська С. В., Шевченко А. О., Різун І.М., Михайлова О. В. відвідали семінар-тренінг, який відбувся у відділі освіти Васильківської міської ради.

   Методист НМЦ Дворнік Т. А. цікаво та змістовно  розкрила основні напрямки реалізації  даного проекту в дошкільному навчальному закладі.

05 жовтня 2017 року відбулася консультація "Освіта для сталого розвитку - новий напрям у сучасній освіті"

     Вихователь-методист Сєдова В. П. презентувала педагогам закладу нові програми для дошкільників 4 року життя "Маленькі люди великого світу" та дошкільників 5 року житття "Діємо разом", розкрила особливості тематичного планування, форми та методи роботи з малятами під час впровадження інноваційного курсу. 

 04 жовтня 2017 року соціальний педагог Сєдова В.П. та психолог Пухляк А. А. відвідали нараду для психологів та соціальних педагогів міста, яка відбулася у Васильківській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.

    На нараді були окреслені основні напрямки роботи соціально-психологічної служби міста на 2017-2018 навчальний рік.

31.08.2017 року відбулася педагогічна рада: 

"Основні напрямки роботи дошкільного навчального закладу у 2017-2018 н. р."

Порядок денний:

 

     1Про результати роботи колективу ДНЗ у 2016 – 2017 н. р.

    2.     Обговорення та затвердження плану роботи закладу на 2017 – 2018 н. р.

3.     Презентація, затвердження освітніх програм (додаткових, комплексних, парціальних) та методичних посібників для навчально-виховної роботи на 2017-2018 н. р.  Форми календарного планування, розклад занять.

4.     Про атестацію та підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2017/2018 н. р.

5.     Про навантаження педагогічних працівників у 2017/2018 н. р.

 

ВІТАЄМО ВСІХ З ПОЧАТКОМ                                                            НОВОГО НАЧАЛЬНОГО РОКУ !!!

счетчик посещений