З 12 по 19 жовтня 2018 року в приміщені нашого «Сонечка» відбулася традиційна виставка осінніх композицій під назвою «Осінній дивограй».  На виставці були представлені вироби з природного матеріалу. Всі групи взяли активну участь. Завдяки фантазії і творчості батьків і допомозі вихователів виставка викликала захоплення і подив у всіх глядачів.

       Висловлюємо велику подяку всім педагогам, творчим батькам, талановитим дітям за активну участь.

       12 жовтня 2018 року була проведена екскурсія по рідному місту з дітьми старшої та середньої групи. Екскурсію підготувала та провела вихователь Михайлова О. В. Метою екскурсії було: виховавати у дітей любов до рідного краю, закріпити знання дошкільників про природничі зони Васильківщини, прищепити дбайливе ставлення до природи.

 

    4 жовтня - чудовий привід проявити любов до братів наших менших, адже саме цього дня відзначають Всесвітній день тварин. Наш садочок долучився до проведення цього дня, провівши фотовиставку «Наші домашні улюбленці».

     3 жовтня 2018 року у нашому садочку пройшла театралізована вистава «Пригоди Чебурашки».

   28 вересня 2018 року у нашому «Сонечку» відбувся святковий концерт до Всеукраїнського Дня працівників дошкілля.

Вітаємо всіх працівників «СОНЕЧКА» з професійним святом!

     Хочеться подякувати вам за величезний труд, який ви робите кожен день, за вашу працю та любов до дітей. Ви вмієте знаходити підхід до кожного малюка, розвиваєте в дітях таланти і творчі здібності. Тому хочеться щиро побажати вам родинного тепла, радості від роботи і відпочинку, а також відмінного здоров’я. Нехай діти дарують вам тільки позитивні емоції, заряджаючи вас молодістю і енергією.

     Наш заклад приєднався до акції «Пташка миру», яку запровадив президент з 2002 року і яка відзначається щорічно 21 вересня – в Міжнародний день миру.

      З 10. 09. по 14. 09. 2018 р. в нашому «Сонечку» пройшов Олімпійський тиждень. Всі заходи під час тижня були спрямовані на популяризацію спорту, здорового способу життя.

         4 вересня 2018 р. відбулася нарада педагогів, на якій розглянулося питання щодо роботи закладу у новому 2018-2019 навчальному році.

Вітаємо з початком нового

2018-2019 навчального року!

счетчик посещений