Кінець  травня  щорічно  ознаменований  завершенням  навчального процесу.

Отож,  30 - 31 травня відбулися випускні бали у нашому дошкільному закладі. Випускний у дитячому садку - це своєрідний перший рубіж для дошкільнят і їх батьків,  адже попереду - нові горизонти і стільки незвіданого й цікавого.

       29 травня 2019 року в нашому дитячому садку відбулися загальні батьківські збори. На яких завідуюча ДНЗ №4 Іванова Т.П. презентувала присутнім звіт про роботу ДНЗ протягом навчального року. По другому питанню виступила вихователь - методист Шевченко А.О. яка представила фотопрезентацію та прокоментувала діяльність дітей та педагогів протягом навчального року. Голова батьківського комітету Клименко І.В. ознайомила присутніх з витратами благодійного батьківського фонду на придбання матеріалів для проведення святкових заходів та екскурсії для дітей. По закінченню зборів слово взяла завідуюча закладу, яка разом з головою батьківського комітету подякувала батькам за допомогу вихователям  та закладу в організації життєдіяльності і дозвілля дітей та вручила подяки батькам вихованців.

        28 травня 2019 року в ДНЗ №4 відбулася заключна  педагогічна рада на тему: "Підсумки навчально - виховної роботи ДНЗ № 4 за 2018 - 2019 н.р.  Підготовка до оздоровчого періоду".

16 травня у нашому «Сонечку» пройшов День вишиванки

      22 квітня в дитячому садку був організований та проведений флешмоб присвячений Міжнародному дню Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Після флешмобу всі діти нашого садочку разом з вихователями залучилися до екологічної акції «Посади дерево».

З нагоди Всесвітнього дня води у ДНЗ № 4 «Сонечко» була проведена екологічна-практична акція «Збережи струмок», в якій прийняли участь діти старшої групи «Бджілка».

В ІІ молодшій групі «Метелики» було проведене інтегроване заняття «Вода – колиска життя».

В старшій групі «Капітошка» була проведена екологічна акція «Всьому живому потрібна вода».

4 березня у нашому «СОНЕЧКУ» відбулася ярмарка, присвячена масляній. 

     19 лютого 2019 року у молодшій групі «Дзвіночки» відбувся колективний перегляд інтегрованого заняття з елементами пошуково-дослідницької діяльності на тему: «Повітря, вода, ґрунт». Підготувала та провела заняття Барська С. В.

15 лютого 2019 року у старшій групі «Капітошка» відбувся колективний перегляд заняття на тему «Українська кухня». Захід провела вихователь цієї групи Михайлова О. В.

      06. 02. 2019 року пройшов семінар для педагогів на тему «Інноваційні технології в ДНЗ для роботи з дітьми». На ньому Шевченко A. O. розповіла вихователям про новітні технології та методики в галузі дошкільної освіти.

25. 01. 2019 року у нашому "Сонечко" відбувся святковий захід, присвячений закінченню циклу новорічно-різдвяних свят. Колектив садочка разом з маленькими артистами  щедрували і засівали, співали веселих пісень, водили хороводи.

Новорічні свята завершились, але залишили по собі радісний настрій, добрі спогади у дітей і дорослих на цілий рік.

    У нашому «Сонечку» проведені святкові Новорічні ранки.

   За вікном кружляє сніг, а в дитячому садку свято. Це до вихованців нашого «Сонечка» завітав Святий Миколай. Цієї зустрічі діти чекали з нетерпінням, адже Миколай в цей день приніс малятам подарунки та ласощі.

    28. 11. 2018 року у нашому «Сонечку» пройшов семінар-практикум для вихователів закладу на тему: «STREAM – лабораторія як новий елемент предметно-розвивального середовища закладу дошкільної освіти».

    Кожне свято для дітей – справжнє море радості, гарних емоцій та величезного задоволення. У нашому садочку з 21 по 23 листопада пройшло Свято осені. Діти та батьки були переповнені радістю.

    У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування загальнолюдських моральних цінностей в ДНЗ № 4 «Сонечко»  з 12 по 16 листопада пройшов тиждень Толерантності.

     12 листопада 2018 року поліцейські ювенальної превенції відвідали наш заклад, аби розповісти малюкам про правила дорожнього руху та ознайомити із правилами безпеки. Щоб навчання краще запам’ятовувалось та було цікавим, виховну бесіду провели у ігровій формі. 

     Діти з цікавістю грали в гру та слухали поліцейських, а також активно відповідали на запитання правоохоронців. Вихованці з неприхованою радістю спілкувались з гостями та із задоволенням фотографувалися з правоохоронцями.

     9 листопада, вихованці ДНЗ № 4 відзначили День української писемності та мови, українського слова.

     Метою заходу було розширення та поглиблення знань дітей про мову, її багатство та мелодійність. 

    22 жовтня  у нашому садочку пройшов флешмоб "Вільна гра дітей, або День без іграшок!". До участі долучились групи дітей різного віку.

    Ідея проведення такого заходу належить Катерині Крутій, доктору педагогічних наук, сучасному вченому, яка є знавцем дошкільної педагогіки і психології!

  Суть полягає в тому, що в ігровому відкритому просторі дорослий лише створюватиме умови для розвитку інтересів і запитів дитини, для отримання нею досвіду досягнення своєї мети.

   Цього дня ми творили, фантазували, вигадували, мріяли, діяли, допомагали, цінували, слухали, розуміли та просто вільно грали!!

     19 жовтня у ДНЗ «Сонечко» відзначили День Українського козацтва. Цього дня відбувся святковий концерт на якому вихованці розповідали приказки про козаків, вірші про рідний край, співали українських пісень, танцювали народні танці.

    На святі відчувався позитивний настрій та піднесення, і дошкільнята збагатились національно-патріотичним духом.

      З 12 по 19 жовтня 2018 року в приміщені нашого «Сонечка» відбулася традиційна виставка осінніх композицій під назвою «Осінній дивограй».  На виставці були представлені вироби з природного матеріалу. Всі групи взяли активну участь. Завдяки фантазії і творчості батьків і допомозі вихователів виставка викликала захоплення і подив у всіх глядачів.

       Висловлюємо велику подяку всім педагогам, творчим батькам, талановитим дітям за активну участь.

       12 жовтня 2018 року була проведена екскурсія по рідному місту з дітьми старшої та середньої групи. Екскурсію підготувала та провела вихователь Михайлова О. В. Метою екскурсії було: виховавати у дітей любов до рідного краю, закріпити знання дошкільників про природничі зони Васильківщини, прищепити дбайливе ставлення до природи.

 

    4 жовтня - чудовий привід проявити любов до братів наших менших, адже саме цього дня відзначають Всесвітній день тварин. Наш садочок долучився до проведення цього дня, провівши фотовиставку «Наші домашні улюбленці».

     3 жовтня 2018 року у нашому садочку пройшла театралізована вистава «Пригоди Чебурашки».

   28 вересня 2018 року у нашому «Сонечку» відбувся святковий концерт до Всеукраїнського Дня працівників дошкілля.

Вітаємо всіх працівників «СОНЕЧКА» з професійним святом!

     Хочеться подякувати вам за величезний труд, який ви робите кожен день, за вашу працю та любов до дітей. Ви вмієте знаходити підхід до кожного малюка, розвиваєте в дітях таланти і творчі здібності. Тому хочеться щиро побажати вам родинного тепла, радості від роботи і відпочинку, а також відмінного здоров’я. Нехай діти дарують вам тільки позитивні емоції, заряджаючи вас молодістю і енергією.

     Наш заклад приєднався до акції «Пташка миру», яку запровадив президент з 2002 року і яка відзначається щорічно 21 вересня – в Міжнародний день миру.

      З 10. 09. по 14. 09. 2018 р. в нашому «Сонечку» пройшов Олімпійський тиждень. Всі заходи під час тижня були спрямовані на популяризацію спорту, здорового способу життя.

         4 вересня 2018 р. відбулася нарада педагогів, на якій розглянулося питання щодо роботи закладу у новому 2018-2019 навчальному році.

Вітаємо з початком нового

2018-2019 навчального року!

счетчик посещений