19 жовня 2017 року відбулася екскурсія "Природничий Васильків" - захоплююча, незабутня  подорож у світ природи рідного краю.

          У екскурсії «Природничий Васильків» прийняли участь 59 дітей середнього та старшого дошкільного віку, 6 педагогів та голова батьківського комітету закладу Максименко І. В.  Екскурсію підготувала та провела вихователь Корбут О. М.

      Мета екскурсії: закріплення знань  дошкільників про природничі зони рідного краю, різноманітність  рослинного та тваринний світу Васильківщини, формування екологічної компетентності, виховання любові до природи.  

      Діти подорожували на м’якому комфортабельному автобусі та відвідали різні природні зони Васильківщини. Дошкільнята отримали багато цікавої та змістовної інформації про природу рідного міста, зокрема відвідали пагорби «Змієві Вали», де ознайомилися з історією заснування міста, прогулялися берегом річки Стугна, де дізналися про особливості її рослинного та тваринного світу. Продовжили дошкільнята подорож до березового гаю та діброви, де мали змогу порівняти різновиди дерев кожної зони, узагальнити інформацію про частини дерева, різноманітність рослинного світу. Діти спостерігали та вивчали їстівні та отруйні гриби, закріпили знання про підготовку тварин до зими.  На околицях міста (с. Безп’ятне) малята ознайомилися з цікавими фактами про природничі зони  - поле та луг, господарську діяльність людини в різні пори року.

       Під час екскурсії були використані численні загадки про флору та фауну, фізкультхвилинки «У садочку», «Ходить осінь», рухлива гра «Вудочка», гра-етюд «Я-дерево», дидактичні ігри «Подарунки осені», «Четвертий зайвий», «З якого дерева листочок» тощо. Під час подорожі закріпили з правила поводження у природі, наголосили на ролі кожної людини у збереженні навколишнього середовища рідного краю.

 

    Найважливіша цінність проведеної  екскурсії – можливість дошкільнятам нашого закладу на власні очі побачити красу рідного краю, безпосередньо торкнутися кожного листочка, дерева, травички,  почути багатоголосий  пташиний світ, навчитися милуватися осінніми барвами рідної природи.

11 жовтня 2017 року у закладі відбулося спортивне свято       "Малі олімпійські ігри"

09 жовтня 2017 року розпочала функціонувати виставка композицій  з природного матеріалу «Майстерня барвистої осені»

Висловлюємо велику подяку всім педагогам, творчим  батькам, талановитим діткам за активну участь у виставці           "Майстерня барвистої осені" !

Кожна поробка -  це політ фантазії, уяви та натхнення. Пишаємося нашими творчими учасниками виставки ! Дякуємо батькам, які  проводять з малятами безцінний час для створення шедеврів із дарунків природи.

09 жовтня 2017 року презентували свої роботи маленькі художники "Сонечка" на  виставці  дитячих малюків "Красуня осінь"

29 вересня 2017 року відбувся святковий концерт  до Всеукраїнського Дня працівників дошкілля                              «Уклін та шана  виховательській праці»

З 11 вересня по 15 вересня 2017 року у закладі був проведений Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізичної культури та спорту.

                          З почаком нового                         2017-2018 навчального року !

счетчик посещений